Treningi Piłki Siatkowej

                                                             

Aktualnie treningi prowadzone są dla:

1. Grupy Zaawansowanej – Męskiej:

Wtorki 17:30 – 19;00 oraz czwartki 18;00-19;30

Są to treningi na których doskonalimy zarówno technikę jak i motorykę. Uczymy się taktyki i przepisów gry. Większość treningu to rozgrzewka, rozciąganie, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia techniczne, fragmenty gry, omawianie taktyki oraz krótka gierka. Zajęcia przeznaczone dla byłych zawodników oraz osób chcących podszlifować swój warsztat;) Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności to najlepiej skontaktuj się z trenerem telefonicznie lub na fb, albo po prostu przyjdź na zajęcia i wtedy sprawdzimy na jakim obecnie jesteś poziomie;) W trakcie całego treningu towarzyszy nam muzyka w tle. Piłki oraz cały niezbędny sprzęt są na wyposażeniu hali.

2. Grupa Rekreacyjna (mieszana)

wtorki 19;00 – 20;30 piątki 19;00-20;30

Zajęcia dla osób które chcą nauczyć się podstaw i podszkolić swoje umiejętności. Dużo podstawowych ćwiczeń pod okiem trenera który poprawia warsztat indywidualnie u zawodników i zawodniczek. Podstawowe wiadomości z taktyki i przepisów gry. 2/3 treningu poświęcone rozgrzewce, rozciąganiu, ćwiczeniom pozostała część to małe gry oraz granie szóstkami. W razie pytań lub wątpliwość prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem, telefonicznie lub na fb. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku;) W trakcie zajęć towarzyszy nam muzyka przez cały trening. Piłki oraz cały niezbędny sprzęt sportowy jest zapewniony.

                                                              Zajęcia prowadzi: 

                                                              MACIEJ ROMANISZYN

Licencjonowany trener i sędzia piłki siatkowej. Z dyscypliną związany od 10 lat. Dawniej zawodnik, dzisiaj mentor i strateg. Przechodził liczne szkolenia, lata praktyki pozwoliły na zgromadzenie olbrzymiego zasobu wiedzy. Współpracował z wieloma drużynami, zarówno młodzieżowymi (młodziczki, kadeci, kadetki, juniorzy juniorki) jak i seniorskimi (3. liga kobiet i mężczyzn oraz Liga Uczelniana). Jako sędzia brał udział w najwyższych zawodach rangi światowej jako obsada pomocnicza. Siatkówka to jego pasja oraz codzienność 🙂


FORMULARZ KONTAKTOWY

wtorekczwartekpiątek