Andrzejkowy Turniej za nami!

W dniach 26 i 27 listopada w WCT 3 Spartan przy ul. Krajewskiego 2, odbył się zakończony dużym sukcesem Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej VolleyWro Spartan 2016, który już przed rozpoczęciem cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony drużyn. Miało to przełożenie na poziom sportowy, który jak na rozgrywki amatroskie, był wyjątkowo wysoki.

Do zmagań przystąpiło 7 drużyn, które po podziale na grupy, rozegrały ze sobą 9 meczów w pierwszej – grupowej fazie Turnieju. Cztery najlepsze awansowały dalej, by walczyć między sobą o zwycięstwo. Ostatecznie, najlepszą ekipą okazał się Elektron Wrocław w składzie: Rafał Dybowski, Piotr Chełmowski, Kamil Nizioł, Jakub Zając, Wojciech Kochańczyk, Artur Gołdyn, Krzysztof Zapart a także wybrany MVP turnieju – Przemysław Zawodziński. Wszystkie startujące drużyny otrzymały puchary, natomiast trzy najlepsze – vouchery na wynajem hali sportowej. Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą sportową rywalizację w duchu fair play.

Andrzejkowy Turniej VolleyWro Spartan, był doskonałym testem zarówno dla organizatorów jak i dla zawodników tuż przed startującą niebawem Amatorską Ligą Siatkówki VolleyWro Spartan. Wszelkie informacje dotyczące, zapisów i organizacji rozgrywek można uzyskać bezpośrednio u koordynatora ligi: e-mail – ula.grden@spartan.worc.pl, tel. 782 490 185, lub na fb: VolleyWro Spartan.

Przebieg rozgrywek prezentował się następująco:

tabela-wynikow